• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Makina përplas policin në Durrës kur po kalonte vijat e bardha

Arkiva, Lajme, Të fundit
bardhaNjë efektiv i policisë së Durrësit u përplas nga një mjet kur po kalonte në vijat e bardha para godinës së Drejtorisë së Policisë së Durrësit. Mariglen Allka 20 vjeç u godit nga një automjet që po ecte me shpejtësi të lartë.

Siç duket edhe një video të marrë nga kamerat e sigurisë dhe të siguruar nga lapsi.al efektivi i policisë ka qenë në mes të vijave të bardha kur është flakur tek nga automjeti që drejtohej nga një 30-vjeçar i identifikuar si Antonio Frroku. Aksidenti ndodhi në rreth orës 18:35 të së enjtes në lagjen nr.8, orar kur rrugët janë të tejmbushura në qytetin bregdetar. Policia u shpreh se Frroku po lëvizte me makinë në gjendje të dehur në momentin kur ka përplasur efektivin.

Efektivi e shikon që disa metra larg makinën që po vinte me shpejtësi dhe përpiqet të largohet por ajo e përplas duke e spostuar disa metra në ajër. Efektivi i policisë është nën kujdesin e mjekëve të Spitalit të Durrësit ndërsa shoferi i dehur është dërguar në Komisariatin e Durrësit për veprimet e mëtejshme hetimore. ©LAPSI.al7 Comments

 1. Për Sali Berishën marrja e PD nuk ka qenë objektiv, por ka qenë përpjekje për të krijuar një proces ilegjitim.

  Nëse Berisha donte të merrte Partinë Demokratike, ai mund ta merrte atë lehtësisht më 18 dhjetor të vitit 2021, në Kuvendin e thirrur nga Lulzim Basha. Shkonte aty bashkë me njerëzit e tij duke mos bërë Kuvend paralel në stadium dhe e merrte partinë.

  Nuk e bëri atë se në fakt atij nuk i duhet thjesht marrja e PD. Ajo nuk i vlen për asgjë. Logoja e PD dhe vula e saj nuk janë kurrfarë mbrojtje për Sali Berishën dhe familjen e tij.Shpellkar nuk ka si te jete njeri

  1. Artikulli ska te beje me Sali Berishen o kar me zile qe te qifshin Kinezet dhe Afrikanet qe mezi po i prisni o ripjerdhes

   1. nuk e qasin ne shtepi po te mos postoje kunder berishes. e ka te perditshme kete pune

    Cendri quhet, Cendri-Fuga.

    Lan ne lavatrice dhe te than!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *