• |
ide | kryesore

E rëndë në Greqi/ Shqiptari gjendet i vdekur në shtëpi

Arkiva, Lajme, Të funditNjë 45-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në zonën e Nea Ionia në qytetin e Volos në Greqi.

Mediat greke raportojnë se shqiptari është gjetur i vdekur në banesë nga të afërmit dy ditë më parë.

45-vjeçari shqiptar nuk i është përgjigjur telefonatave të miqve të cilët kanë qenë të shqetësuar dhe pasi kanë mbërritur në shtëpinë e tij, e kanë gjetur të vdekur.

Trupi i viktimës është dërguar për autopsi në mjekësinë ligjore, për të zbuluar shkaqet e vdekjes së tij.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *