• |
ide | kryesore

I futet në shtëpi gruas për ta grabitur dhe e godet me grushte, shpallet në kërkim i riu në Lushnje

Lajme, Të funditNjë 30-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Lushnjes pasi ka tentuar të grabisë në banesën e një 57-vjeçareje.

I riu është futur në banesë, e ka dhunuar gruan por nuk ka arritur që ta grabisë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë referuan materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasit D. Z., 30 vjeç, banues në fshatin Krutje e Sipërme, pasi dyshohet se për të kryer një vjedhje në banesën e një 57-vjeçareje, e ka goditur atë, me grushte, dhe është larguar pa marrë asgjë”– njofton policia.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *