• |
ide | kryesore

Dhunoi administratorin e një medie online, arrestohet 31-vjeçari në Elbasan

Lajme, Të funditDhunuesi i një administratorit të një medie online, Gj.Z. në Tiranë është arrestuar. 31-vjeçari me inicialet R. B., së bashku me disa persona të tjerë, kanë goditur me sende të forta gazetarin. Incidenti ndodhi më 3 tetor në rrugën “Bardhok Biba”. Si rezultat, u kap dhe ndalua në Elbasan shtetasi R. B., 31 vjeç, banues në Elbasan.

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të implikuar në këtë ngjarje. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *