• |
ide | kryesore

Shorti LIVE/ Zbulohet kundërshtari i fundit i Shqipërisë në Euro 2024

Arkiva, LajmeZbulohet kundërshtari i tretë dhe i fundit i Shqipërisë në Europianin Gjermani 2024.

Ekipi është Italia.

Shqipëria me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë përbëjnë grupin B, një grup ferri për kombëtaren Shqiptare.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *