• |
ide | kryesore

Video/ Msteri, ç’po përgatit Berisha për Argitën?

Arkiva, Lajme, Syri i LapsitArgita Berisha pati sot premierën e një paraqitjeje publike në forumin më të rëndësishëm të PD-së. Pak javë më parë në Top Story ajo i ishte përgjigjur një pyetjeje të gazetarit Robert Rakipllari se nuk kishte ndryshuar qëndrim dhe se nuk kishte ndërmend të futej në politikë. Çfare plani ka familja Berisha për trashigimine e PD?

Për më shumë video si kjo poshtë bëjini një like faqes Lapsi Videos në Facebook 4 Comments

 1. Nuk ka mister. Sikur ndodh ne vendet e zhvilluara dhe jo te zhvilluara, kalohet batoni tek pasardhesi kur ai ose ajo mund ta mbajne. Ne kete rast pasardhesi ka premisa qe jo vetem e mban por edhe mund ta coje perpara.

  1. O Lapsi! Po pse mo mister. A nuk dëgjuat prononcimet e Berishës dhe Znj Malltezi. Pse bëni diversion gjithmonë me Berishën. Nuk ju mjaftojnë deklaratat e tyre. E pastaj ju jeni dhe gazetë me gazetarë që kanë bagazh informacioni që nuk është ndonjë gjë e jashtëzakonshme në botën perëndimore kjo ndodhi. Besoj se e dini që ka ndodhur dhe në Amerikë. Të mos themi për Greqinë që ishte dominuar si majtas e djathtas nga ky fenomen. Besoj se i njihni familjet Papandreu e Karamanlis!!

 2. Bodrum 10 mijë euro

  Bodrum 36 mijë euro.

  Truall 187 m2 në Tiranë

  Tokë arë 2270 m2 në Priskë të Madhe

  Tokë arë 3 000 m2 në Priskë të Madhe

  Dyqan 33 m2, 26 mijë euro

  Jamarbri

  Apartament 375 m2 në Tiranë

  Apartament 372 m2 në Tiranë

  Apartament 346 m2 në Tiranë

  Apartament 373 m2 në Tiranë

  Apartament 356 m2 në Tiranë

  Apartament 201 m2, 225 mijë euro

  Apartament 112 m2, 150 mijë euro

  Apartament 208 m2, 93 mijë euro

  Apartament 195 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 459 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 379 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 510 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 500 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 375 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 167 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 305 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 214 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 376 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 113 m2 në Tiranë

  Njësi ndërtimore 107 m2 në Tiranë

  Tokë arë 13 mijë m2, Alltare Tiranë.

  Garazh 16 m2 në Tiranë, 6 mijë euro

  Truall 685 m2, Bashkia Berat

  Truall 670 m2 në Tiranë, pjesa 186/684.

  Truall 442 m2 në Tiranë, pjesa 12/36.

  Truall 908 m2 në Tiranë, pjesa 186/684

  Truall 33 m2 në Tiranë, pjesa 9/40

  Truall 90 m2 në Tiranë, pjesë 1/192.

  Truall 206.5 m2 dhe ndërtesë 206.5 m2 në Tiranë, pjesa 1/4.

  Truall 3294 m2 dhe ndërtesë 1467 m2, tek ish Klubi Partizani.

  Truall 2330.3 m2 në Tiranë, pjesa takuese 186/684.

  Truall 1341 m2 dhe ndërtesë 565 m2, tek Rruga e Dibrës në Tiranë, pjesa takuese 189000/2100000

  Truall 680 m2, Bashkia Cërrik, në bashkëpronësi, regjistruar në 3 korrik 2007

  Truall 7.5 m2 dhe ndërtesë 7.5 m2 në Tiranë

  Truall 660 m2 në Tiranë, pjesa 7935/33600

  63 mijë euro llogari bankare, sekuestruar

  26 mln lekë llogari bankare, sekuestruar

  29 mijë USD llogari bankare, sekuestruar

  62 mijë euro llogari bankare, sekuestruar

  45 mijë euro llogari bankare, sekuestruar

  26 mijë euro llogari bankare, sekuestruar.tani o Gimi do lepish dhe bythen e argites se pidhin ja ka lepire dhe ja lepin lulzimja,argita po e shpejton largimin e salihut qe te dy me lulzimen te marin pd

 3. Sali Berisha ishte një prej këtyre të rinjve. Bashkë me Tritan Shehun, Mehmet Elezin, dhe të rinj të tjerë që ju bashkuan revolucionit kulturor kinez, duke prishur me zell kishat dhe xhamiat, Sali Berisha ndjehej fatlumë që po i bashkohej komunizmit në periudhën e tij më regresive.

  Marrja e teserës së Partisë së Punës së Shqipërisë e çliroi atë nga “bisturia” si mjet i vetëm për karrierën që kish zgjedhur deri atëhere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *