• |
ide | kryesore

Tymuese dhe zjarr në Kuvend, punonjësit e BKH-së ‘zbarkojnë’ në sallën e seancave plenare

Lajme, Të funditMenjëherë pas mbarimit të seancës plenare, punonjësit e BKH-së (Byroja Kombëtare e Hetimit) po këqyrin nga afër sallën e seancave plenare në Kuvend.

Para nisjes së seancës plenare deputetët e opozitës u konfrontuan me punonjësit e Gardës, ku shkak u bë dhe kontrolli i çantave të deputetëve.

Kujtojmë se deputeti Flamur Noka përjashtua nga Kuvendi nga kryeparlamentarja Lindita Nikolla, pasi ndezi zjarr në sallën e Kuvendit.7 Comments

 1. Ca thiatro. Si presin urdher te gjith nga shefi. Ndezi nje facolet Muli, dhe direkt ktheu koken per te par a u gezua shefi apo jo. Gaz Bythpamuku eshte ber me lac se Muli dhe Paloqja. Se keta te dy mbahen per idjotet e grupit po qe ti bie ne sy shefit, Gaz Bytha ben me keq se keta. Duhet te justifikoj kotheren e rradhes. Cfar turpi.

  1. Problemi nuk jane vampiret bastarde vendas, ata jane vetem hyzmeqare qe zhduken si kripa ne uje, problemi jane vampiret e medhenje, por edhe ata nuk po i kane punet mire se fundemi. Fundi i te keqes globale po afron, atehere kur nata behet pus, sterr e zeze, agimi eshte shume afer, KAQ!

 2. por të tjerët, ata që e kanë menduar dhe besuar se ky “bashkim” do ishte rruga e duhur për të ardhur drejt pushtetit, sot duhet ta kenë më të qartë se s’ka bashkim parimor dhe ideor me Berishën.

  Me të ose mund të nënshtrohesh dhe t’i bindesh, ose do duhet të durosh nga goja e Tritanit ato që mendon Berisha, dhe nga ekrani i “syrit” koburen me të cilën gjuan Berisha.

 3. “Vetëm Kim Youngu në Kore sot paraqitet me motrën, pavarësisht se ai është lideri suprem, ai paraqitet me motrën. Tani çfarë na ndodhi, në kuvend ai paraqiti vajzën. Atëherë ekzpozimi i Argitës në një instancë të lartë, do të thotë që i tregoj demokratëve testamentin e vdekjes politike. Në një farë mënyre ekspozojë trashëgimtarin e vetë. Madje, kam dëgjuar që Berishën do ta arrestojnë, por jo nuk arrestohet. Ai mund të ketë një masë arresti në shtëpi dhe ketë do ta thyej, jam i bindur”,

 4. yp xhixhi.aktiviste,patronazhiste,debatiks,sufllaqexhinj,kokpalare,barkpangopur,,,,,,,……..Bashkohuni!!!!!

 5. Problemi nuk jane vampiret bastarde vendas, ata jane vetem hyzmeqare qe zhduken si kripa ne uje, problemi jane vampiret e medhenje, por edhe ata nuk po i kane punet mire se fundemi. Fundi i te keqes globale po afron, atehere kur nata behet pus, sterr e zeze, agimi eshte shume afer, KAQ!

 6. me Noke hajdutin , Tritan palacon, Gaz sperdredhesin dhe Sali nongraten do vazhdoje bej Rama te mbreteroje e te talle koqet bashke me Doshet nen hije ! thotë:

  me Noke hajdutin , Tritan palacon, Gaz sperdredhesin dhe Sali nongraten do vazhdoje bej Rama te mbreteroje e te talle koqet bashke me Doshet nen hije !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *