• |
ide | kryesore

Aksident në Sarandë-Delvinë/ I riu humb kontrollin e ‘Hyndai’-t, përmbyset makina

Lajme, Të fundit
Lojëra fati të paligjshme në Fier, 4 të arrestuarNjë aksident është regjistruar mëngjesin e kësaj të marte në aksin rrugor Sarandë-Delvinë, te vendi i quajtur ish-pularia në Shijan.

Automjeti ‘Hyndai’ me targë TR8603T me drejtues shtetasin D. Sinaj, 23 vjeç nga Tirana, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Për rrjedhojë vetëm drejtuesi i mjetit ka marrë dëmtime të lehta dhe po merr mjekimin në urgjencën e Sarandës. Shërbimet e Qarkullimit Rrugor të Sarandës ndodhen në vendngjarje dhe po kryhen veprimet për të përcaktuar shkakun.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *