• |
ide | kryesore

“Beleri”/ Vëllai i të infiltruarit të policisë: Na kanë ofruar azil politik që të tërheqim padinë

Arkiva, Lajme, Të fundit
BeleriNë kuadër të procesit gjyqësor në ngarkim të kryetarit të zgjedhur të Bashkisë së Himarës, Fredi Beleri, ka dëshmuar në SPAk, vëllai i të infilruarit Arsen Rama.

Ai ka deklaruar se persona të caktuar që janë prezantuar si miq të Belerit, i kanë ofruar azil politik në këmbim të tërheqjes së padisë.

Kjo dëshmi është lexuar në seancë, ndërsa Beleri ka refuzuar të dëshmonte, ndërsa ka deklaruar se nuk kishte besim tek prokuroria pasi ka qenë e njëanshme dhe se ajo nuk ka marrë asnjë kërkesë të tyre.8 Comments

 1. VIDEO/ ‘’Të ngrihemi për të ardhmen e fëmijëve’’, qytetarët pas thirrjes së Argita Malltezit: Të ngrihemi kundër saj, është hajdute

 2. Po për Ali Baba Rama dhe 40 hajdutët e rilindjes nuk duhet me u ngritë o 16 :49. Apo hajdutë janë ata që e bëjnë me punë për ty!!!Dhe ata që e vjedhin paranë publike me firma ose janë pasuruar me gjobat ndaj trafikantëve për të pastruar paratë dhe me 20% nga lejet e ndërtimit për ty nuk janë. Hajdutët për ty janë vetëm të opozita,te partia dhe kumandari yt jo. Prandaj rri dhe shiko halen tate se Uka qelb shumë!!

 3. Nga frika që i ka pllakosur ato palo burra që me poshtërsi sajuan tërë këtë mesele duke menduar se do kishin përfitimet e tyre e që shikojnë se nuk po ju shkon ashtu siç duhet,tashti sajuan dhe këtë gënjeshtër.
  E tmershme!! Kujtuam se këto lloj makinacionesh i kishin lënë mbrapa. Nuk besonim që do vinte një kohë që do rishikonim metodat e sigurimit të shtetit!!!

  1. O anonim Emigranti,

   Po sikur te mos jete fare genjeshter???

   Dhe te jene Metodat e Sigurimit te Shtetit Grek.

   Se cili eshte ai SHTET eshte qe do te ofronte AZIL POLITIK.

 4. Ore, Zbules, tipik kuqal,,, ngjarja zhvillohet, kurdiset e perpunohet me kujdes qe nga Rama, policia, kompromentimi, prokuroria e drejtesia, ne grup jane nen sqetullen e Rames, andaj, deshmitari eshte frikacak, i blere, i perpunuar qe si, e si te shkoje veprimi ne porosine e Rames.M ligje Beleri eshte fitues, duhej te bente betimin, me ligje drejtesia e komanduar te vazhdonte procedurat.Per analogji, rilindja bleu, korruptoi, presionoi mbare nje popull, e harxhoi miliona fonde te taksa pagueseve, me denoncime te pa numerta, Beleri per 400,000 leke te vjetra mbahet kaqe muaj ne burg.Ku jetojme, cfar shohim, cfar degjojme.

 5. Ju qe i beni avokatine ketij shteti te ndyre e mmafioz,sigurimit te shtetit me metodat e eterve te tyre te ndyre,jeni mjerane apo mekembes te letyrosur te narkomonstres edvin rama ?
  Duket qarte fare po si drita e diellit se ky vend nuk ka drejtesi si qemoti kur eterit e ketyre monstrave qe qeverisin sot te benin gjemen me nenin 55 te drejtesise se tyre !
  Beleri eshte prngosur se i prishen planet e edvin mafioz droges per tokat e bregut,kaq e qarte eshte sa drita e diellit dhe kapet ai e ju hijena qe nuk keni nder e dinjitet,fytyre e as personalitet te thoni te verteten !
  Investitoret strategjik si Pellumb Gjoka,Olta Xhaçka,Naim Mursliu shoket e rames kryekput kriminel kane marre tokat e pronareve dhe zoti eshte i madh,kurre nuk do i gezojne ata,droga edvin perversi mursliu e ju minje arash qe u pallojne familjaret e pohoni se eshte cdo gje ok,e di partia dhe mallisti rama,shoku i behgjet vuçiçit !

 6. Ky pederasti qe nga emri Bejler, (myslyman) eshte bere Grek ortodoks, nuk do gjykata shqiptare, ajde se do i cojme ndonje greke, ah race mutit, do qire cdo rab qe ke ne fis

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *