• |
ide | kryesore

Erjona Sulejmani, ish-gruaja e Xhemailit komenton shortin e Euro 2024: “Zemra e ndarë në tre”

Sport
Sulejmani“Kur ke tre skuadra në zemër (Shqipëria, Italia e Spanja) e shpreson që të paktën njëra të arrijë të fitojë Euro 2024 por pastaj zbulon që janë në të njëjtin grup”: Erjona Sulejmani, modelja shqiptare dhe ish-gruaja e futbollistit të Zvicrës Blerim Xhemaili, e ka komentuar kështu shortin e Europianit.

Shqipëria është shortuar në Grupin B me Spanjën, Italinë dhe Kroacinë, në atë që është grupi më i vështirë i Gjermani 2024. Në këtë prizëm, ka ardhur edhe reagimi i modeles, që futbollin nuk e harron kurrë.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *