• |
ide | kryesore

Aksident në Berat, mjeti del nga rruga dhe përmbyset

Lajme, Të funditAksident në Berat. Ngjarja ndodhi afër Qendres Lira. Një mjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Mjeti tip Ford Focus dyshohet se ka dalë nga rruga për shkak të lageshtisë në rrugë.

Menjeherë kanë shkuar në vendngjarje grupi i shêrbimit me 2 mjete zjarrefikëse, që bën të mundur nxjerrjen nga mjeti të shoferit dhe një pasagjere, që ndodhej në makinë1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *