• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Si u ekzekutua në mes të ditës 41-vjeçari në Fier

Arkiva, Lajme, Të fundit
FIERKanë dalë pamje nga vrasja e ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, ku viktimë mbeti 41-vjeçari Erjon Javori. Ai u ekzekutua me armë zjarri nga Agim Gashi duke udhëtuar me makinën e tij. Autori 35-vjeçar u zbulua nga policia dhe është shpallur në kërkim.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:00, në lagjen “16 Prilli” të këtij qyteti. Policia tha se ka ngritur pika kontrolli në çdo aks rrugor, si dhe vijon intensivisht krehja e zonës.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit. Mbeten të paqarta motivet e krimit. ©LAPSI.al1 Comment

  1. Ismail Mulleti i dha 350 mijë euro Shkëlzenit, Berisha i dha Ismail Mulletit koncensionin e markimit të naftës! Po SPAK-u ku hyn këtu?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *