• |
ide | kryesore

Ekzekutoi 41-vjeçarin/ Fotoja e makinës së autorit të vrasjes në Fier

Lajme, Të funditËshtë publikuar fotoja e makinës me të cilën është larguar nga vendngjarja autori i dyshuar i vrasjes së sotme në Fier.

Siç shihet edhe nga fotoja, makina është tip “Mercedes- Benz”. Kujtojmë se viktimë nga atentati mbeti, 41-vjeçari, Elton Javori, i cili u ekzekutua 100 metër nga banesa e tij në Fier.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 11:00, në lagjen “16 Prilli”, në rrethana ende të paqarta. Policia lajmëroi më herët se e ka identifikuar autorin dhe se janë ngritur pika kontrolli për kapjen e tij. Ende nuk dihen shkaqet e vrasjes së Javorit.1 Comment

  1. ku karin i ka gjet parate me ble nje te tille

    dhe nese i ka bo me djerse
    kur karin mendon se eshte qe rreklamohet keshtu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *