• |
ide | kryesore

Foto/ Rama futet në Kuvend, deputetët e PD ndezin tymuese

Lajme, Të funditKa nisur me tensione seanca plenare, teksa i pranishëm është edhe kryeministri Edi Rama. Deputetët e opozitës ndezën flakadanë si edhe hodhën shashka duke sjell një situatë aspak të zakontë.

Ndërkohë kryetarja e Kuvendit, përjashtoi deputetin e PD Asllan Dogjani.8 Comments

  1. Buxheti u votua per 8 minuta, pa diskutime, as ne kohen e Enverit nuk kalonte kaq shpejt. Pres koken une po s’i ka futur Rama keta te bejne rremuje e ai te kaloje ligjet si i do. Me keta trima Rama mbret e perandor, mund te kaloje cfaredo ligji qe t’i shkrepet naten ne enderr. Vazhdoni bjerini legenit, se i bini bukur.

  2. në ç’mënyrë erdhi pluralizmi në Shqipëri, erdhi vetë apo erdhi i induktuar dhe më dha një përgjigje të zgjuar: Në një pritje që kam organizuar për një personalitet të huaj, kam prezantuar katër kryetar partie, Fatos Nano, kryetar i PS, ish-anëtar i PPSH, Sali Berisha kryetar i PD-së, ish-anëtar i Partisë së Punës, Skënder Gjinushi, Sabri Godo besoj e keni shpjegimin brenda për çfarë më pyesni

  3. Berisha e percau PD per interesa te veta dhe te famijes se tij. Tradhetari me i madh i demokrateve te ndershem. Si nuk i vjen turp. Se gjynaf nuk i vjen se eshte bolshevik tipik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *