• |
ide | kryesore

Julia Roberts zbulon këshillën e saj të bukurisë

ArkivaJulia Roberts kujtoi gabimet e saj të bukurisë në të kaluarën në një intervistë të re me People, duke ndarë këshillat që do t’i jepte vetes së saj 19-vjeçare në një artikull të botuar të mërkurën.

“Qëndroni më drejt. Gjithçka do të jetë në rregull dhe mos i hiq vetullat”, tha aktorja e “Pretty Woman”. Pyetja vjen pasi Roberts postoi një homazh të ëmbël në Instagram për binjakët e saj Phinnaeus dhe Hazel, të cilët mbushën 19 vjeç muajin e kaluar.

“19. Nuk ka fjalë për gëzimin, argëtimin që kemi kaluar së bashku,” postoi ajo më 28 nëntor, duke shpërndarë një foto të rrallë të vetes duke mbajtur në krahë binjakët e saj.

Sa i përket këshillave të saj për bukurinë, Roberts nuk është e para që ndan problemet e saj. Kur Harper’s Bazaar pyeti Julianne Moore për këshillat e bukurisë që do t’i jepte vajzës së saj, Liv Freundlich, fituesja e Oskarit dha një këshillë të ngjashme si Roberts. “E vetmja gjë që them gjithmonë është të mos i prekni vetullat e saj. Mos i shkatërro vetullat si unë, dhe shumë gra të tjera që njoh”, tha ajo./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *