• |
ide | kryesore

Kush janë tre prokurorët që pritet ti bashkohen SPAK-ut (Emrat)

Arkiva, Lajme, Të fundit
SPAK, BerishaPranë Prokurorisë së Posaçme (SPAK) janë shpallur tre vende të lira për Prokuror.

Gjatë ditës së sotme u intervistuan tetë kandidatë për tre postet e lira.

Tre nga këto tetë kandidatë të intervistuar sot do të zgjidhen si Prokurorë të SPAK në vijim:

1. Ols Dado

2.Anita Jella

3.Ndini Tavani

4.Bledar Maksuti

5.Kreshnik Ajazi

6.Pali Deçolli

7.Albert Kuliçi

8.Sonila Muhametaj

Sakaq për 3 prej tyre u vendos të ketë dhe një kontroll pasurie. Ata janë: Olsi Dado, Anita Jella dhe Ndini Tavani.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *