• |
ide | kryesore

Për 4 minuta/ Miratohet me 75 vota “Buxheti 2024”

Lajme, Të funditMes tymueseve dhe shpërthimeve me shashka, mazhoranca miraton buxhetin e 2024 dhe paketën fiskale për 7 minuta.

Seanca parlamentare e kësaj të enjteje ka zgjatur vetëm pak minuta.

Ky është ndër rastet e rralla kur buxheti kalon pa diskutime në Parlament.6 Comments

  1. Trushkulurit e PD qe po mbajne gjate ne pushtet Ramen. Me efektive ne kete moment do te ishte debati por paaftesia i ka degdisur te sillen si lacat neper stadiume.

  2. në ç’mënyrë erdhi pluralizmi në Shqipëri, erdhi vetë apo erdhi i induktuar dhe më dha një përgjigje të zgjuar: Në një pritje që kam organizuar për një personalitet të huaj, kam prezantuar katër kryetar partie, Fatos Nano, kryetar i PS, ish-anëtar i PPSH, Sali Berisha kryetar i PD-së, ish-anëtar i Partisë së Punës, Skënder Gjinushi, Sabri Godo besoj e keni shpjegimin brenda për çfarë më pyesni.salihu po paguan per lejen qe rama i dhe te kulla 64 kate,do vazhdoje te terheqi nga hundet salihun

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *