• |
ide | kryesore

Policia aksion ‘blic’ në disa zona të Tiranës, 20 të shoqëruar

Lajme, Të fundit
Lojëra fati të paligjshme në Fier, 4 të arrestuarPolicia e Tiranës ka nisur një aksion në disa zona të kryeqytetit kundër lojërave të fatit, ndërsa ka shoqëruar 20 persona.

Operacioni është zhvilluar në mbrëmje dhe gjatë natës, me kontrolle të shumta, kryesisht në lokale ku dyshohet se ushtrohet në mënyrë të jashtëligjshme aktiviteti.

Pritet që të tjera detaje të zbardhen ditën e sotme nga policia e kryeqytetit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *