• |
ide | kryesore

Tjetër aksident në rrugën Sarandë-Delvinë, mjeti del nga rruga dhe përmbyset

Lajme, Të funditNjë tjetër aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në segmentin rrugor Sarandë–Delvinë, pjesë e rrugës Sarandë–Kardhiq. Një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar.

Në këtë segment rrugor, vetëm këtë javë janë shënuar 3 aksidente të njëjta, ku automjetet kanë dalë nga rruga dhe janë përmbysur. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *