• |
ide | kryesore

Tymueset dhe shpërthimet në Kuvend, ekspertët marrin provat në sallën e seancave plenare

Lajme, Të funditPas tensioneve sot në Kuvend, ekspertët kanë zbarkuar në sallën e seancave plenare.

Ekspertët kanë nisur të marrin prova në sallën e Kuvendit.

Sot në seancën plenare u hodhën tymuese dhe pati disa shpërthime, që të linin përshtypjen se ishin shashka.6 Comments

  1. Eksperte per te bere gjoja, cfare do te gjejne, qenin e ngordhur, Rama.Ceshte kjo loje e ndyre me perdorimin e institucioneve si marioneta.Pa le, edhe keta si specialiste te rolit, jane veshur me rrobe anti rrezatuse, maska, aparate,,,, a thua qe ne ate hale perfaqesimi eshte hedhur bomba atomoike nga terroriste. Po lerini keto kamuflime, lojra sigurimi, po rregulloni zbatimin e ligjit e kushtetutes, e mos shkoni pas cmendurise pushtetare te nje idiot karrieristi si Rama, kjo ne se ini me te vertete per demokrasine, ndryshe , ky sistem me kete qeveri e krye bandit , vendin do e coje drejt rruges siKIM JONGU.

  2. Nuk e kam përgatitur unë dosjen për Departamentin Amerikan të Shtetit, i cili e shpalli familjen Berisha “non grata” për korrupsion madhor dhe minim të demokracisë. Nuk e kam përgatitur unë dosjen për qeverinë britanike e cila deklaroi Sali Berishën “person non grata” për lidhjet e tij me krimin e organizuar. Nuk e kam përgatitur unë dosjen për SPAK-un që i ka vendosur masa shtërnguese Sali Berishës dhe dhëndrrit të tij për pastrim parash dhe korrupsion.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *