• |
ide | kryesore

Në ‘Ditën e Rinisë’ socialistët mbledhin Kongresin

Lajme, Të funditSocialistët mbledhin sot Kongresin, ku do të prezantohet projekti i transformimit të partisë, arritjet dhe synimet për mandatin e katërt.

Punimet e kongresit nisin në orën 11:45 dhe do të jenë të ndarë në 6 panele: Reforma në Drejtësi dhe Lufta kundër Korrupsionit, Prioritetet zhvillimore, Qeverisja Vendore, Siguria dhe Shqipëria në botë si dhe Partia Socialiste 2030.

Socialistët do t’i drejtohen Kongresit të 8 dhjetorit, me një objekiv: Ambicien për mandatin e katërt në 2025.12 Comments

 1. Nga fitoria, ne fitore, trashegimenia e trashegimtaret,YYYY, O BURRA MBAS FANTAZMES SE ENVERIT.por me i maskuar nen lekure, ama shume, shume here me hajdut e bastard.Lum partia qe eka, e i lumte psikos qe ia hane dardhat, e qe si le te bebezijne Ti rroje njishi, se dysha zbehen shkerdhatat, por me meritokracine e kodosheve.Sot eshte dita kur baballareve te kesaj monstre u shkoi shurra e u struken si minjte, kurse sot ky, e bijte e kurvit, i bejne karshillek kesaj dite, me grumbullimin e mbeturinave te rraces kodoshe, me horra politike, bandite, hajdute, korruptonjes, qafire, spiune, patronazhiste,zorraxhinj qyrrashe qe e dredhin me cdo qeveri.Perpara, pra qelbesir,, nga fitoria, ne fitore sipas stilit kodoshian.

  1. Vdekshin idiotët, patronazhistët, parazitët, dembelat dhe neokomunistët. thotë:

   Mor atyre që mblidhen në kongresin neokomunist u justifikohet qëndrimi politik se kanë vjedhur e përfituar sa të mbajnë edhe fëmijët e fëmijëve, por nuk i kuptoj idiottët e fukarenjtë që mbështesin këta hajdutë edhe pse jetojnë, pjrsa më e madhe, edhe më keq se në kohën e enver halesë!

 2. nevojën për ndryshim të cilën e mbajnë të bllokuar klanet mafioze të opozitës, po e prodhon SPAK, por SPAK nuk mund të prodhojë dhe udhëheqës opozite. Ai thjeshtë po shpartallon për arsye jo politike njerëzit e përfshirë në korrupsion, duke prodhuar një klimë të re politike në vend. Por politikanët e ri duhet të bëhen vetë.

 3. Fuck european union, they are the same socialists as edi rama. They capitalise on tyranny and call it democracy. Fuck european union, soros, von der layen, meloni and all the socialist block.

 4. Ne kemi një peizazh të medias, që drejtohen nga 5 familje, Aleksandër Frangaj, Vjollca Hoxha, Ifran Hysenbelliu, etj. Interesa e tyre nuk lejojnë gazetarët të jenë të papërgjegjshëm me pushtetarët, njerëzit që japin reklamë etj.Keto fjale i ke thene mbreme o Bushat por dhe ti frikacak nuk i thua dhe dy media te tjera si syri i shkelzenit e ilirit dhe nje tjeter i oligarkut qe i ka dhene zyre salihut Ulaj,por si nje qe ka punuar ne media jane dhe disa portale qe i bejne yzmetin parave te pista nga rusia serbia e greqia qe jane gati te shkruajne cdo gje qe ka te beje me politiken e tyre ne shqiperi,kur e hap vallen e qelbur te mediave duhet ti shkosh thelle e me thelle vetem keshtu behesh i besueshem per publikun

 5. A e kuptoni o popull qe ky kari i gjate ka rreshkit fare. Kjo sa eshte shenje e keqe aq eshte edhe shenje e mire.
  Eshte shenje e keqe sepse ky kokrra e karit te lajthitur kerkon te beje te njejten gje si edver hoxha, te mbivendose datat simbol. Shenja e mire eshte qe: I KA ARDHE MORTJA TE KEMBET……
  PER ATA QE KANE DY PARE MEND DO TA KUPTOJNE ME VONE……

  Meqe ky ka zgjedhur diten e Rinise, do te thote qe kermat e vjetra e shohin burgun shume afer perfshire edhe kete MORTJE i cili politikisht do te kete fundin me te shemtuar se shoku sali dhe te gjithe kufomat e komunizmit

 6. Përpara drejt afrikanizimit perfundimtar të Shqipërisë dhe arsimit shqiptar, përpara drejt pyllëzimit total orbital me beton kokaine!
  Suksese të reja dhe lart e më lart PPSH (Partia Perverse Shqiptare) e Edi Monstrës, Erjon Perversit dhe Ogerta Gojortares!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *