• |
ide | kryesore

Afera e inceneratorit të Tiranës, 4 në pranga, një në kërkim

Arkiva, Lajme, Të fundit
spakNga 15 urdhërarrestet e dhëna nga GJKKO për inceneratorin e Tiranës, deri më tani janë ekzekutuar nga SPAK vetëm 4. Mësohet se në pranga kanë rënë Namik Simixhiu, Taulant Tushe, Bledar Karoli dhe Jetmir Llapaj. Ndërkohë që Erjon Murataj ndodhet jashtë vendit dhe është shpallur në kërkim.

Arrest në burg është kërkuar për Lefter Kokën, Alqi Bllakon, Mirel Mërtirin, Klodian Zoton, Erjon Muratajn, Bledar Karoli, Taulant Tusha, Namik Simixhiu, Jetmir Llapaj. Ndërsa arrest shtëpie është kërkuar për Alba Thoma, Valbona Ballgjini, Sidita Kopliku, Pëllumb Abeshi, Etleva Kondi, Sidita Tola.7 Comments

 1. VIDEO LAJM: Familja Berisha nën hetim, nusja kërcen me këngë ruse,po ju cecene te salihut e shpellkare te argites nuk pushoni se theni se spakun e ka kap rama,por faktet flasin ndryshe spakun e ka kapur amerika o morrat e kuq te salihut.

 2. SKAPI I Edvin droges duhete vere ne arrest ne burg : Edvin Kristaq Ramen dhe Lali fikun jo te meret me cironkat!

 3. Po mire keni arrestuar faturinot, po shoferi perse eshte akoma i lire apo akoma ska dhene urdher Ramazoni?

 4. O i pa emër Mavi që ke komentuar i pari ju ini t’ju qish grate dhe motrat të gjitheve pidh kurkash hajdute ini te gjithe -ridhjerasit-ju t’ju shkerdhesh listen e dasmes.

  1. Pa merak ja qi ariqen arixhiu me dildo londre, on line, ose shoferat e kryeministrise.
   Ky thkerdhata qe shkruan i pari, e pyeta njehere per arbenin e arratisur po nuk kthen pergjigje. Se eshte soj qelb si arixhiu me hunde majmuni.

 5. Siç mund ta dini shumë mirë, ka opozitarizëm idealesh, idesh e alternativash, por ka edhe opozitarizëm thjesht poltronësh.

  Kundër ujkut lufton edhe bariu, por me ujkun përleshet edhe çakalli. I pari synon mbrojtjen e tufës së deleve, ndërsa i dyti kërkon rrëmbimin e presë për vete. Ky është edhe rasti i babait tuaj Sali Berisha, prandaj është cinike të pyesësh “ku gabuam” (domethënë ne.ti shpellkar i salihut te shkon emri Vucici sepse je nga nje familje me Lirien e Sllobodankes se salihut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *