• |
ide | kryesore

Aksident në aksin Berat-Dimal, makina përplaset me një triçikël

Lajme, Të funditNjë aksident ka ndodhur në aksin Berat-Dimal. Një makinë ka përplasur një triçikël, të cilin e ka nxjerrë nga rruga. Si pasojë e përplasjes është lënduar lehtë drejtuesi i mjetit triçikël. Ky i fundit është transportuar me ambulancë në Spitalin Rajonal të Beratit për të marrë shërbimin mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar efektivët e policisë dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *