• |
ide | kryesore

Shehaj për arrestimet në Bashki: Vodhi 100 milionë euro. Veliaj i paprekshëm

Arkiva, Lajme, Të funditAgron Shehaj e konsideron Erion Veliajn të paprekshëm.

Deputeti deklaroi se është qesharake të besosh se 100 milionë eurot me inceneratorin e Tiranës i kanë vjedhur punonjësit e Bashkisë së Tiranës dhe jo Veliaj.

Lexo më tej: BIRN: Skandali 100 milionë euro, SPAK lëshon 15 masa sigurie për incineratorin e Tiranës

Sipas Shehajt, Veliaj duhet të dorëhiqet dhe të dalë para drejtësisë si çdo qytetar i thjeshtë.

Postimi:7 Comments

 1. Prandaj eshte i paprekshem sepse kam marre 100 milion euro. Nuk eshte se i ka marre te gjitha per vete. I ka ndare, i madhi fare, te medhenjt, te mesmit, te vegjlit..te gjithe te lumtur…
  Perseri fajin nuk e kane ata..ne na pelqen kjo lloje loje, futja tja fusim. Ka rendesi te hajme ndonje gje per fundjave, ne fund perseri te gjithe te lumtur..fillon java, perseri e njejta gje

  1. Ngushellimi me i madh i joni si qytetare te vjedhur eshte se nga cfare vjedh veliaj pjesen me te madhe e ja transferon ne llogari rames.

 2. Siç mund ta dini shumë mirë, ka opozitarizëm idealesh, idesh e alternativash, por ka edhe opozitarizëm thjesht poltronësh.

  Kundër ujkut lufton edhe bariu, por me ujkun përleshet edhe çakalli. I pari synon mbrojtjen e tufës së deleve, ndërsa i dyti kërkon rrëmbimin e presë për vete. Ky është edhe rasti i babait tuaj Sali Berisha, prandaj është cinike të pyesësh “ku gabuam” (domethënë ne.ke ndonje dokument per vjedhjen ti Goni i salihut dhe a e bere ate partine ti Goni

  1. Dokumentet Goni i ka, dhe letrat jane publike. Partine, Goni, nese do e ben e nese nuk do nuk e ben se eshte ceshtje personale. Shiko se nuk ka qeveritar i larte PS pa u hetuar, Beqja, Ahmetaj, Tahiri, Valiaj, Koka, Dako, Xhaçka, Per te mos folur per Kbashkiaket e shumices se qyteteve shqipetare. Me pak fjele e gjithe PS po kuptohet qe eshte nje bande hajdutesh. Vetem Krietarin e kemi “te paster” . Ti e beson ??

 3. Lideret Mavi nuk mbajne pergjegjesi.
  Lali legeni me shpifje per rastin e asaj goces ne Kavaje shkonte europit.
  Ptu, race bastardesh!

 4. Ju kujtohet Aleko Prodani ne nje telekomedi?
  “Ti dhe une nuk do ti benim 10 vjet burg per partire”?
  Burg me marveshje ose me koncencion.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *