• |
ide | kryesore

Detaje nga operacioni në Vlorë/ Bllokohet furgoni me 400 kg drogë, kanabisi ishte bërë gati për shitje

Lajme, Të fundit
PoliciaZbardhet të tjera detaje nga aksioni i antidrogës në Vlorë. Një furgon është ndalur nga policia e Vlorës pas informacioneve se në të kishte lëndë narkotike. Blutë e Vlorës kanë ushtruar kontrolle në të duke zbuluar një sasi lënde të dyshuar narkotike kanabis sativa.

Mësohet se kanabisi është i ndarë në rrethe 30 pako të stampuara, me peshe rreth 400 kg.

Droga e ndarë në qese, e presuar, ishte bërë gati për trafikim ose shitje. Deri tani nuk ka konfirmim për sasinë vetëm se mësohet se është e konsiderueshme.2 Comments

  1. O ju qifsha robt,përse i hidhni këto shashka ju të policisë.Furgoni vetë udhetonte.Nuk kishte njerëz,nuk identifikohet se kush e ka këtë furgon,por vetëm hidhni tymuese gjoja keni kapur -hashash-.Ku i kini personat që kishin furgonin dhe hashashin.E bëni këtë për të bërë -amullinë-që ne punojmë.Kë arrestuat apo pidhin e kurvave tuaja.Në anën tjetër kini mbushur -Tragetin-me hashash.Vetëm për të tërhequr vëmëndjen e -deleve-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *