• |
ide | kryesore

Operacion antidrogë në Vlorë, sekuestrohet një sasi lëndësh narkotike

Lajme, Të funditNjë operacion anti-drogë është zhvilluar gjatë natës nga policia në Vlorë. Mësohet se është sekuestruar një sasi e konsiderueshme kanabisi, lëndë e cila ishte gati për trafikim.

Lënda narkotike po transportohej me një fugon, i cili është bllokuar nga policia. Kanabisi ka qenë i presuar dhe gati për t’u trafikuar, por nuk dihet sasia e tij. Ende nuk ka një reagim zyrtar, ndërsa policia pritet të dalë në një komunikatë për mediat.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *