• |
ide | kryesore

Berisha mbledh Kryesinë: Betejë pa kthim dhe mosbindje civile

Arkiva, Lajme, Të fundit
Berisha


Mblidhet Kryesia e PD-së. Sali Berisha ka lëshuar akuza në drejtim të qeverisë Rama. Ai tha se rezoluta që u miratua në Kuvend, përcakton qartë qëndrimet që duhet të mbajë opozita për të përmbushur misionin e saj të vështirë dhe jetik.

“Betejë pa kthim dhe mosbindje civile. Detyra jonë është që të nxisim frymën e mosbindjes civile, në akte të vogla, të mëdha. Me rëndësi është që mesazhi ynë është dëgjuar fuqishëm. Nuk ka ngelur ky mesazh një klithmë e vetmuar.”, tha Berisha.


6 Comments

  1. the title of the youtube video about the stolen property at the pyramid

   “MVRDV and Albanian government build the new “innovation center” on private land without permission.”

   the same as the Katowice plan, it may be fictitious but the situation is the same for real

 1. titulli i videos ne youtube per pronen e vjedhur tek piramida

  “MVRDV and Albanian government builds the new “innovation center” on privat land without permission.”

  njelloje me karten e Katovices, mund te jete fiktive por situata eshte njelloje e vertet

 2. the title of the youtube video about the stolen property at the pyramid

  “MVRDV and Albanian government build the new “innovation center” on private land without permission.”

  the same as the Katowice plan, it may be fictitious but the situation is the same for real

 3. Teksa një pjesë e vogël e deputetëve të tij përplaseshin sot me punonjësit e gardës, Berisha u shfaq më i vetmuar se kurrë.

  Ai është duke kaluar “dimrin e vetmisë së madhe”, pushtetit nuk i duhet më, sepse dëmi që i shkaktoi opozitës është i parikuperueshëm për një kohë të gjatë, demokratët e kanë braktisur, sepse i tradhëtoi shpresat dhe besimin e tyre, shqiptarët janë të pandjeshëm ndaj tij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *