• |
ide | kryesore

Vrasja në burgun e Peqinit/ Shtyhet masa e sigurisë për 12 gardianët

Lajme, Të fundit


Ditën e sotme ishte planifikuar të zhvillohej seanca e sigurisë për drejtorin e burgut të Peqinit si dhe 11 zyrtarë të këtij institucioni. Mirëpo, seanca është shtyrë.

Seanca gjyqesore per vleftesimin e ndalimit dhe caktimin e mases se sigurimit per Sokol Mjacaj dhe zyrtaret e IEVP Peqin do te zhvillohet te marten dt.19.12.2023, ora 10.00 ne Gjykaten e Elbasanit. Prokurori i ceshtjes eshte Z.Xhelian Seferi dhe gjyqtare Znj.Yrfet Shkreli.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *