• |
ide | kryesore

Digjet një banesë në Vlorë

Lajme, Të funditNjë banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në lagjen Pavarësia të qytetit të Vlorës.

Dyshohet se shkak për zjarrin është bërë një shkëndijë elektrike. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë ndërhyrë për shuarjen e flakëve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *