• |
ide | kryesore

Fluks emigrantësh në kufi, ja sa qytetarë kanë hyrë nga Kapshtica dhe Qafë-Thana në 24 orët e fundit

Lajme, Të funditFluks emigrantësh që kthehen për festat në atdhe. Gjatë 24 orëve të fundit në Kapshticë kanë hyrë 6735 shtetas dhe kanë dalë 2251.

Po ashtu raportohet se në Qafë-Thanë kanë hyrë 3696 shtetas dhe kanë dalë 3515.

Kujtojmë se në pikat kufitare të vendit tonë me shtetet fqinje ka pasur fluks udhëtarësh, madje në disa radhe edhe radhë ku qytetarëve iu është dashur të presin disa orë në doganë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *