• |
ide | kryesore

Kontrollet në ‘Delta Pharma’, aksionere dhe gruaja e Beqajt

Lajme, Të fundit


Zbardhen detaje të reja në lidhje me kontrollin që Byroja Kombëtare e Hetimit (BKH) dhe policia, me urdhër të SPAK, një ditë më parë kryen në farmacinë “Delta Farma”, por dhe në disa farmaci të tjera kryesisht të lokalizuara në Tiranë.

Mësohet se në këtë kompani rezulton aksionere gruaja e Ilir Beqaj, Adriana Beqaj. Sakaq, kontrollet në Delta Pharma kanë vijuar deti natën vonë, ndërsa ka pasur forca të shumta policore. Ilir Beqaj ka dyshime se kontrollon kompanitë indirekt dhe në kohën që ka qenë ministër ka dyshime për lidhje të kontratave klienteliste.


9 Comments

 1. Hë!! Aksionere gruaja e Beqajt!!! E zhvatën këtë vënd hajdutët rilindas!!! Vjedhje kolosale dhe fusin në burg Berishën për diçka që nuk egziston të 15 vitëve më parë!!!

 2. Se mos vetem aty. Germoni, germoni se do gjeni flori. Shikoni ne spitale e klinika private, zyra konsulence, depo farmaceutike. Gjithcka e kane kapur bllokmenet e rinj. Prandaj zbrazet vendi perdite

  1. Po Tau Tau eshte burre shteti dhe luftetar i domokracise dhe luftes kunder korrupsionit.
   Duhet lene te vjedhin ca miliona si shperblim per misionin e tij fisnik.

 3. SPAKU duhet te shkoje tek pasurite e ketyre banditeve se ndryshe nuk ka dhene asnje mesazh per kete vend.

  Keshtu edhe Arben Hametaj i cili ka pronesi tek Restorantet Ulliri e Nona ne Teg, Yamato, Ulliri i Nazar ne bregdet etj si keto.

  Prandaj duhen sekuestruar keto pasuri qe te mbeten si peshku pa uje, burg si Saimir Tahiri dhe del mbas ca vitesh bejne te gjithe.

 4. Shume shkurt i keni rene ketij lajmi. Per ngjarje ordinere beni nga 4 artikuj ndersa per nje nga skemat me te medha te korrupsionit vetem 4 rrjeshta. Shikoni dhe punen e varikarsinave se do gjeni xhevaire

 5. Te gjithe familje komunistesh ekstremiste si mga PD dhe P S.Duhen zhdukur me fareketo pjella komunistesh.Dikur prinderit e tyre sharing Ameriken dhe sot pjellat e atyre komunisteve fshatare te Enverit duan te vine ne Amerike.Vazhdojne femijet e tyre te qeverisin. Ambasada Amerikane duhet ti studio je kush kane qene familje komunistesh te mos ju jape vize spiuneve,qelbesirave qe dusrtrokisnin Enverin kur denote njerxit e ndershem.Fshataret qe zune vende kyce.E shume shume te tjera.

 6. Po ate kompanine qe ben te gjitha databazat e shtetit shqipetar qe funksionojne per ibret, ate kompanine qe ben data baza ORACLE me mikun e tij Sokolin qe kane ne dore data bazat e Sigurimeve Shoqerore, Tatimeve, dhe Mjeksise.. Kur do i vije rradhe atij arrogantit qelbesire?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *