• |
ide | kryesore

Tentoi të fuste drõgë në paraburgim duke e fshehur në ushqim, arrestohet 27-vjeçari në Vlorë

Lajme, Të fundit
burgje, burgNjë 27-vjeçar ka rënë në pranga pasi ka tentuar që të fusë drogë përmes ushqimeve në paraburgimin e Vlorës.

Gjatë kontrolleve të ushtruara është gjetur 380 gram hashash dhe 60 gramë kokainë të fshehura në patate. Ndërkohë policia është duke hetuar rastin.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *