• |
ide | kryesore

Procedohen 4 shtetas në Korçë dhe Pogradec, shisnin lëndë piroteknike të kontrabanduara

Lajme, Të fundit
prostitucion, policiaNë Korçë dhe në Pogradec janë proceduar penalisht 4 shtetas pasi shisnin lëndë piroteknike, të dyshuara të kontrabanduara.

Gjithashtu policia sekuestroi 222 fishekzjarre dhe 20 kuti me kapsolla.

4 personat e proceduar janë nën hetim për veprat penale “Tregtimi dhe transportimi i mallrave që janë kontrabandë” dhe “Fshehja e të ardhurave”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *