• |
ide | kryesore

Familjarët gjejnë pa shenja jete 47-vjeçarin nga Shkodra, dyshimet e para

Lajme, Të funditNjë 47-vjeçar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Perash” të Shkodrës, teksa kanë qenë vetë familjarët që e kanë gjetur të vdekur shtetasin A. M..

Paraprakisht, në trupin e 47-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune, dhe dyshohet se humbja e jetës është prej shkaqeve natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar ligjërisht shkakun e vdekjes.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *