• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për këtë të enjte

Lajme, Të funditNë tregun e këmbimit valutor sot euro do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.4 lekë, ndërsa një dollar amerikan do të blihet me 94.2 lekë dhe do shitet me 95.2 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 120 lekë dhe do shitet me 121 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110.6 lekë dhe do shitet me 111.6 lekë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *