• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për këtë të martë

Lajme, Të funditNë tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro sot do blihet me 103.4 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë, ndërsa një dollar amerikan blihet me 94.5 lekë dhe shitet me 95.4 lekë.

Paundi britanik do blihet me 119.6 lekë dhe do shitet me 121 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.8 lekë dhe do shitet me 111 lekë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *