• |
ide | kryesore

Tensionet në Kuvend, PS kërkon ndëshkim për Gaz Bardhin e Flamur Nokën

Arkiva, Lajme, Të funditPartia Socialiste kërkon përjashtim të Gazment Bardhit dhe Flamur Nokës pas aksionit të sotëm në Komisionin e Medias. Përjashtimi i tyre, kërkohet, sipas rregullores së re. Kujtojmë se sot Bardhi dhe Noka, pasi kishin marrë dhe një zhurmues, krijuan tensione dhe u përplasën me kryetaren e Komisionit, Flutura Açka. Ata replikuan me Açkën, ndërsa e cilësuan atë të shitur te maxhoranca.17 Comments

  1. Keta dy langaraqet qe deri dje e quanin njeri tjetrin hajdut dhe vrases,homo dhe gjithcka tjeter tani i sulen nje femre si te droguar. Turp per keta langaraq.

 1. Me aq sa pashe ne TV ishte nje sjellje e pahijshme e tejet barbare. Me kujtoji kohen e mbledhjeve te enveristave qe i versueleshin “reaksionarit e tradhetarit” te radhes e gati se sa se linçonin dhe fizikisht.

  1. E kuptova ti je qe rilindja tja shuaj faren ketij kombi ne menyre te edukuar dhe duje veshur xhakete prada.

 2. Berishizmi eshte kancer. Keta jane ekstremistet, barbaret, talibanet, cecenet, shpellaret e familjes non-grates.

 3. Keta bene me te pakten qe duhet ti benin kesaj qe erdhi nga Holanda me porosi te Rames

  dhe e paguar nga Rama per te bere pjesen e vet sabotuese te opozites per qa sa te kete mundesi.

  Per cfare opozitareje behet fjale kur kjo ruan akoma si relike karriken ku eshte ulur Rama kur e ka vizituar

  ne shtepi ne Holande dikur. Kjo e turperon fjalen opozitar. Ah, po. Nese kjo do kishte dorezuar

  mandatin e dhene nga demokratet dhe do ishte bashkuar me PS dhe Ramen qofte si depudete

  e zgjedhur nga socialistet , qofte si zyrtare e PS atehere do meritonte respekt sepse po ben ate

  qe ndien si patronazhiste e Rames dhe ketu nuk do kishte asnje problem.

 4. Rama duhet ta coj vendin ne zgjedhje te parakohshme qe te shporren nje ore e me pare nga parlamenti keta idioter qe bejne zhurme kot gjoja se po bejme opozite. Njerez pa asnje vlere si Gazka ashtu dhe Nuli

 5. Bravo bardhi dhe noka, keshtu vazhdoni se karin do vini ne pushtet. Rama tall karin me ju ne menyren me spektakolare.

 6. Keta jo te perjashtohen per 10 dite por te perjashtohen per 10000 dite. Nuk i duhen askujt e parlamentit jo e jo. Keta jane per ti hedhur ne Lane.

  1. Keta duhen perjashtuar me 5 muaj.Edhe gjithe deputetet e tjere te Rithemelimit.Nuk na duhet kjo lloj opozite.Mjaft kemi opoziten lulushiane,nje opozite perendimore qe nuk e pengon qeverine ne punet e mira qe po ben,si ngritjen e pensioneve,luften e ashper kunder korupsionit qe shkaktohet nga berishistet.Jam i pakenaqur me qeverine e zotit Rama qe po tregohet shume e bute me keta lloj opozitare ( e kam fjalen per ate pakice qe ec pas nongrates.

 7. Suksesi me energjinë e rinovueshme, media italiane krahason Shqipërinë me Suedinë: Ka përmbushur direktivat e BE-së

  1. O Zot. Çfarë statuse që bëhen. Po mirë i kërkoni Ramës t’i pushkatojnë pa gjyq këta armiq. Tani si diktator që është, t’a bëjë si babai i ti shpirtëror Enveri!!! Njerëz për ti pushkatuar ka plotë bile dhe këta që bëjnë statuse janë të gatshëm t’a kryejnë pushkatimin!!!

   1. Bukur fare 19:08. Është adhuruese e Ramës dhe ai shkonte shpesh në Hollandë.
    E ça do presësh me të vërtetë nga një person i tillë që vërtet ruan karriken ku është neodiktatori!!
    A mund të quhet demokratë
    dikush që adhuron një diktator??

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *