• |
ide | kryesore

Sapo kishte filluar punë të re, shqiptari humb jetën në Itali

Arkiva, Lajme, Të funditFatal ka rezultuar puna e re për një 53-vjeçar shqiptar, i cili ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga çatia e një ndërtese.

Ngjarja ndodhi në Bareggio të Milanos, në një ndërtese të një kompanie zdrukthëtarie metalike, pak pas orës 7 të mëngjesit të sotëm.

Nga një rikonstruksion fillestar duket se ka qenë një aksident në punë. Burri mesa duket ka rënë për shkak të një parapeti të dëmtuar. Karabinierët e kompanisë Abbiategrasso dhe inspektorët e ATS po hetojnë çështjen.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *