• |
ide | kryesore

Kërkohej nga Interpol Tirana, arrestohet në Greqi shqiptari

Arkiva, Lajme, Të fundit
kanabìsit, drogë, Greqi, grekeNjë shtetas shqiptar i shpallur në kërkim nga Interpol Tiranë është arrestuar në Amaliadha të Greqisë.

Shqiptari, emri i të cilit nuk është bërë me dije, akuzohet për “Kultivim Narkotikësh” dhe është dënuar në Shqipëri me 4 vite e 8 muaj burg.

Shqiptari pritet të ekstradohet së shpejti nga Greqia në Shqipëri.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *