• |
ide | kryesore

Rama xhiro me karrocë, deputeti i PD: Ashtu të bëhet për të mirën e shqiptarëve!

Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të funditKryeministri Edi Rama është në Madrid për të marrë pjesë në një panair ku janë prezantuar edhe kompani shqptare. Siç shihet në videon më poshtë, Rama shfaqet diku mes ambjenteve të panairit hipur mbi një karrocë me rrota, duke bërë xhiro mes njerëzve.

Kur ka parë këto pamje, gjatë një interviste në euroneës, deputeti i PD Luan Baçi ka komentuar se “mirë do të ishte që kryeministri të bëhet ashtu për të mirën e të gjithë shqiptarëve”.18 Comments

   1. Sa budalla qe je, ai e ka per nder kete gje. Ndihet i privilegjuat se po i sherben lartmadhnise, madje ve ne dispozicion edhe bythen e vet!

 1. Ai vetem ne karroce do levize se nuk ka patente per makine. I vetmi kryeminister pikcktor, i vetmi pictkor kryeminister, i vetmi kryeminister hajdut pa patente atombili ne bote!

  1. BESOJ SE DHE ATO QE KAN QENE ATY JON HABIT SE ATO TE SHKRETET KUJTOJN SE KLLOUNET KAN PERFUNDU ME RREZIMIN E MBRETERVE POR JA QE KA HALA SI PUNA KTIJ BASTARDIT.

 2. E konfirmuar prej kohesh si puna e gripit, qorrllëku ne shqipëri eshte i barabarte me: numrin e patronazhisteve, veremlinjve, zorraxhinjve dhe bundrave.
  Perfundimisht nuk kemi nje koqeminister ne krye te puneve, por nje defiçent e delirant

  1. Do t’ja lërrojnë në sumë Ramën me ty bashkë o anti shqiptar patronazhist ata që i quan shpellkarë që ka si kuptim më t’a fut atë karë,o16:33!!

 3. Ketij. Ja mer Elisa SIC ja ka marre MGONIGALIT KUR SHKONTE E TAKONTE NE HOTEL. PER CESHTJE PUNE PRA SPIUNONTE. DHE PUNA TJETER DIHET!JA. KENI. PARE. GOJEN KUR FLET E SHKRETA TE SHTREMBER DHE TE SHPIFUR. MUNDOHET. TA MBULOJE. ME TE KUQ TE SHTRENJE RAMA E KA BERE MINISTRE ME DY. PORTOFOLE HAHAHA KURSE. IDIOTI RAMASHTEJN TE SHPENZOJE DHE. CA KOHE GJAKUN. E SHQIPTAREVE ME AVIONE DHE ME LOLITAT ZOTI. SHEF NGA LART DHE. NJE DITE. DO TA ZBRESI POSHTE !

 4. Ky asht asht kokrra e boles,si gjithmone.
  Psikopat reaktiv,klloun e karaxhoz,fodull zorraxhi….edhe te tjera pervec ketyre.
  I ka ardh koha me shku n’p….l te se’emes dhe n’bithe te te atit!

 5. A eshte. Normale qe nje ministre si Spiropali te takoje. Nje agjent te huaj ne Hotele? thotë:

  Spake Duhet ta marri ne pyetje Zonjushen. Spiropali. Qe. Ka shkuar. Dhe takuar MGonigal Ne Hotel. Ne Tirane !Pse. Ka. Shkuar 😞😞

 6. Dhe ndryshimi ishte I madh. Ndërsa në Uashington nuk e përfilli njeri, tek Rrugica e Salës” të 40 burra e gra që rijnë aty bërtisnin “Gazi, Gazi”. Kjo nuk është pak. Të paktën ka një vend ku ndjehet udhëheqës. Se siç pat thënë dhe Haxhi Qamili, “Sa të kem Ndroqin e Shijakun, skam çe du Talianin e Austriakun”.Sa kollaj peshkohet shpellkaret e salihut,ai tall karet ne cdo rast qe i del,sepse e di qe do merren me te.

  1. Tall Karet me ty ne rradhe te pare duke te dhene nje rroge sa te mbash frymen gjalle o patronazhist, dhe ti po merresh me bolet e Saliut se aty te rri menja Saliu kshu Saliu ashtu ,sufllaqe mut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *