• |
ide | kryesore

Deputetët shqiptarë për set fotografik në Uashington

Arkiva, Lajme, Të fundit
UashingtonTë arratisur në Uashington DC për Mëngjesin e Lutjeve, deputetë nga dy kahet politike kanë patur takime dhe vizita me senatorë dhe kongresmenë të Senatit amerikan.

Në faqet e tyre personale në rrjetet sociale deputetët demokratë Gazmend Bardhi dhe disa kolegë të grupit parlamentar kanë publikuar përveç fotografive dhe pjesë të bisedave informale me zyrtarë dhe përfaqësues të Senatit dhe Kongresit.

Në foto duket Gazment Bardhi, Damian Gjiknuri, Pandeli Majko duke takuar të njëjtin senator. ©Lapsi.al

 10 Comments

  1. Bythlepirsa deri ne palcen e kurrizit.
    Qef i madh qe dolem ne fotografi me kongresmenet . Tani ja dhodhem bythes, do vjedhim dhe ca vite te tjera pa na hyre gje ne kembe.

  2. E kuptoj që është mërzit duke dalë në ballkonin e shtëpisë së vet çdo natë, por për çdo rast mund t’i ofroj edhe ballkonin e shtëpisë sime.

    Thjesht duhet të marrë leje në SPAK që të kalojë Bulevardin”

  3. Mediu duhej te ishte non grata, pse i lejohet te vizitoje SHBA ????? Familjet e viktimave te Gerdecit presin drejtesi… tja kursejne kete cinizem se nuk e meritojne.

  4. Klasa politike sbqiptare u be romantike e krimeve te veta. Nje fatkeqsi e tille mund te sjelle vetem kelliçra dhe dobiçra asgje me shume.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *