• |
ide | kryesore

Basti i pabesueshëm i njeriut të maskuar: Dex gjeti gjithçka në Liverpool-Chelsea

Sport
DexNë javët e fundit emri i tij ka xhiruar disa herë në rrjetet sociale për shkak të parashikimeve të tij shumë të vështira dhe të suksesshme. Në botën e basteve, veçanërisht në rrjetet sociale, të gjithë e njohin tashmë. Ai është njeriu i maskuar, i njohur si Dex, dhe duket se i ka pëlqyer vërtet. Një tjetër bast i suksesshëm, edhe këtë herë me tre kartonë të verdhë në ndeshjen Liverpool-Chelsea.

DEX GODET PËRSËRI: TRIS KARTONËSH TË VERDHË

Ai kishte gjetur Manuel Locatelli si golashënues në ndeshjen Milan-Juventus. Më pas, vetëm pak ditë më vonë, ai kapi 3 kartonë të verdhë në ndeshjen Inter-Roma. E kartonët e verdhë duket se janë një terren i favorshëm për Dex, i njohur në rrjetet sociale si njeriu i maskuar, i cili është pjesë e Playerlab, laboratori i tipsterëve më të mirë italianë që përdorin inteligjencën artificiale të Mercurius BI dhe algoritmet parashikuese të Wall Street Football.

Lexo më tejVideo/ Bradley jep spektakël, Liverpool bën poker kundër Chelsea: Broja sheh shpartallimin nga pankina

Në fakt, këtë herë Dex, pavarësisht se u transferua në Premier League, tentoi sërish një tris kartonësh të verdhë gjatë ndeshjes Liverpool-Chelsea. Ai vuri bast për ndëshkimin e Nunez, Enzo Fernandez dhe Chilëell, të kuotuar gjithsej me koeficient 45. Rezultati? Të tre lojtarët morën një karton të verdhë. Kështu, njeriu i maskuar së bashku me ndjekësit e tij u kthyen sërish te arka për të tërhequr paratë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *