• |
ide | kryesore

U paraqit sot në SPAK, Beqaj: Mora hard drive-in me të dhënat e laptop-it tim që ishte sekuestruar

Lajme, Të funditIsh-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj është paraqitur ditën e sotme në ambientet e SPAK. Beqaj u konstatua duke u futur brenda mabienteve të Gjykatës së Posaçme por nuk dihej arsyeja e parqitjes. Pas daljes nga ambientet e SPAK Beqaj ka dalë para mediave ku u shpreh se sot është dita e caktuar nga Prokuroria e Posaçme për t’u paraqitur në organin e hetuesisë.

Ish-ministri i Shëndetësisë tha se ka marrë edhe hard drive me të dhënat e laptop që iu sekuestruar në apartamentin e tij më 28 dhjetor.

“Sot ishte e premte, dita e paraqitjes por mora edhe hard drive me të dhënat e laptop, që është sekuestruar në apartamentin tim më 28 dhjetor,” tha ai.2 Comments

  1. Por, për të gjitha pretendimet e tij, nuk paraqiti asnjë fakt.

    Vetëm fjalë.

    Fjalë që i kemi dëgjuar edhe para se t’i thoshte Arben Ahmetaj.

    Se i thotë përdita nga ballkoni Sali Berisha.

    Nga Ahmetaj pritej të fliste me letra në dorë, je me aludime.Vazhdoni dhe shpellkare cecene maloke skiftera pushta skutha te salihut,por beni dixhital i salihut nuk tregoje asnje dokument qe ky popull te mendoje,por si Qimi dhe Beni dixhital i salihut fjaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  2. Shiko po te rish urte partia i regullon te gjitha.Qingji I urte pi dy nena- thote nje fjale popullore,jo si ai bukeshkeli qe llomotit tek tv e armikut te kllases.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *