• |
ide | kryesore

Aksident me 5 të plagosur në Fier, përplasen 3 automjete

Lajme, Të funditNjë aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në aksin rrugor Fier-Fermë Çlirim. Mësohet se 3 automjete janë përplasur dhe si rrjedhojë kanë mbetur pesë persona të plagosur. Tre prej tyre janë gra. Të lënduarit po marrin ndihmën mjekësore, dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Ne vendngjarje ka mbërritur policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e dinamikes se këtij aksidenti me të lënduar dhe dëme të konsiderueshme materiale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *