• |
ide | kryesore

Arrestohen personat që shpěrthyen zyrën noteriale në Tiranë

Arkiva, Lajme, Të fundit
TiranëZbardhet sulmi me eksploziv që iu bë një zyrë noteriale. Ishte drejtori i policisë së Tiranës, Tonin Vocaj ai që bëri të ditur detajet nga operacioni që çoi në identifikimin dhe arrestimin e personave të përfshirë.

Ngjarja ndodhi në një zyrë noteraile, në rrugën ‘Perlat Rexhepi’.

Bëhet fjalë për shtetasit; Rald Zefi, Krado Katana dhe Eno Flamuraj.

Ndërkohë u shpallën në kërkim dy shtetas të tjerë. Sakaq, ka dyshime se personat në fjalë ishin paguar për të kryer këtë akt kriminal, ndërsa dyshohen dhe për një tjetër vënie eksplozivi.2 Comments

  1. super bravo, nepermjet ketyre qe e kan bere me pagese te shkohet tek pidhrobshi qe paguar per te vendos tritolin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *