• |
ide | kryesore

Kishin mbetur të bllokuar në malin e Bogës, shpëtohen 3 turistët nga Tirana

Lajme, Të fundit
BogësTre turistët nga Tirana, që kishin mbetur të bllokuar ditën e djeshme në malin e fshatit të Bogës, janë shpëtuar gjatë mesnatës.

Kanë qenë forcat e policisë dhe zjarrfikësit që kanë ndërhyrë për t’u shkuar në ndihmë. Një prej udhëtarëve ka rrëshqitur dhe ka thyer këmbën. Ndërsa gjendja e 2 të tjerëve paraqitet e mirë, pa dëmtime. Ndërhyrja për shpëtimin e tyre ishte tepër e vështirë për shkak të pranisë së madhe të akullit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *