• |
ide | kryesore

Makina shpërthen në flakë, shpëtojnë mrekullisht pasagjerët

Arkiva, Lajme, Të fundit
Makina, Merr flakë BMW-ja në rrugën Fier-Patos, 2 persona të lënduarNjë ngjarje jo e zakonshme është shënuar në Blesh. Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka shpërthyer në flakë.

Nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, pasi personat që ndodheshin brenda mjetit kanë dalë sapo kanë nisur flakët.

Mësohet se ata janë duke u transportuar në spital, për të kryer kontrolle, ndërsa ende nuk dihet sesa persona gjendeshin brenda mjetit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *