• |
ide | kryesore

Kursi i këmbimit valutor për këtë fillim jave

Lajme, Të funditNë tregun e këmbimit valutor shqiptar euro do blihet me 103.4 lekë dhe do të shitet me 104.2 lekë, ndërsa një dollar amerikan do të blihet me 95.8 lekë dhe do shitet me 96.8 lekë.

Paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 120.5 lekë dhe do të shitet me 121.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.1 lekë  dhe do shitet me 110.1 lekë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *