• |
ide | kryesore

Loja për protestën e 20 shkurtit/ Pse po mblidhen deputetët e Berishës dhe Gaz Bardhit

Arkiva, Lajme, Të fundit
BardhitPas një deklarate për mediat të mbajtur nga Gazment Bardhi, i cili deklaroi se tashmë opozita është bashkë, në selinë e Rithemelimit po zhvillohet mbledhje me dyer të mbyllura.

Në mbledhje marrin pjesë deputetë të grupit të Bardhit dhe Sali Berishës.

Në qendër të kësaj tryeze diskutimi është protesta e 20 shkurtit dhe aksioni opozitar.

Qëllimi i mbledhjes është organizimi i protestës, për të cilën opozita i ka rënë daulleve të luftës. Në mbledhje theksi është vënë në nevojën që deputetët të zbresin në bazë dhe të përgatiten për protestën. Detaje të tjera priten në vijim.4 Comments

  1. Tani qe u bene bashke Gazi me Rithemelimin Rama i ka ditet e numeruara. E tha dhe Berisha me 20 shkurt Rama iken ne shtepi.

  2. Cila ishte “loja” që e keni vendosur në titull se nuk e kuptova, pasi shkrimi ishte i gjatë pothuaj aq sa titulli?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *