• |
ide | kryesore

Pas Asamblesë/ Çuçi mbledh sot Grupin e PS, ja porosia për deputetët

Lajme, Të funditBledi Çuçi mblodhi sot Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend.

Në fjalën drejtuar deputetëve të mazhorancës, fillimisht ai rikujtoi edhe njëherë porositë e kryetarit të partisë në Asamblenë e mbajtur një ditë më parë.

“Duhet një prezencë e shtuar fizike në terren sipas zonave tuaja. Konsiderojeni këtë si një periudhë fushate duke nisur që nga dje. Është shumë e rëndësishme që procesin zgjedhor brenda partisë ta ndjekim personalisht. Ka nevojë për ritëm të shtuar për të kapur afatet”, u shpreh Çuçi.9 Comments

 1. Shoke depudete. Do te shkoni ne zona dhe sipas porosise se atij ma nalt do beni planin

  qe tani per blerjen e votave ne zgjedhjet e ardheshme. Per para kemi sa te jete nevoja

  vetem hapni gojen se kemi punuar per kete dite sepse ne nuk i harxhojme te gjitha parate

  qe vjedhim , i leme ca edhe per zgjedhjet, sepse ne kete pune kemi , vidh vota pastaj vidh

  Shqiperine, vidh Shqiperine per te blere vota. Pavaresisht se drejtesia eshte plotesisht e jona

  prapeseprape beni ceshte e mundur te fshihni gjurmet se kane dale keta dreq telefonash dhe

  gjithekush mund t\ju filmoi e pse te behemi me llafe kot. Me grupet kriminale te beni kujdes

  qe mishi te piqet e helli mos te digjet, plotesojunu cdo kerkese, por kujdes me korospendencen

  permes telefonave se ju e pate vet se po dekriptohen keto bisedat edhe nga sherbimet partnere.

  Duhet te jeni te qarte se keto jane zgjedhjet me te rendesishme ne historine e Shqiperise sepse

  po morem keto zgjedhje, nuk do te kete me zgjedhje sepse jo vetem do ta kemi shkaterruar plo-

  tesisht opoziten por edhe nuk kemi per te lene kembe opozitari ne Shqiperi dhe ska se me ke

  te behen zgjedhjet sepse vetem ndonje plak opozitar do kete mbetur. Suksese ne punen tuaj

  fisnike.

 2. Po shoqja Olta, a e beri autokritiken e shendoshe?
  O baxhella staliniste?

 3. Është më së e kuptueshme se lëvizjet socialo_komuniste janë në prag të vizitës së Sekretarit të Shtetit amerikan. Duan t’i japin një mesazh. Këtë do na e bëjnë të ditur anal.istat ditën pasi të largohet Blinken.

  1. Po mbledh Shoku Çuçja kopene e dhive qe e dreqosen Shqiperine per te vazhduar te vjedhin e te grabisin ne bashkepunim me kriminele e patronazhiste . Ptuuuuu ju qifsha rracen Mavi Rilindase.

 4. SE MOS HARRO POROSITE E BABAIT, SE TE SHEMERIT, IA KRYEN PER DITE MBASI IA KA LENE NE DERE. DY KODOSHE NE NJE PARTI, QE I LIDH NJE BUSHTER.

  1. Ky Çuçi ka lindur me fat qe as njeri se ka nga Zyrtart e PS.Ky esht njeriu qe merr grat qe leshon Edi Rama. si merr me deshir por me urdher te Partis.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *